• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım Userform Kaydet

bukresli

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Hünkar Maydanozoğlu
Merhaba
Userfom da stok giris ve cikis a verileri girip kaydet butonuna bastigimda veriler calisma sayfasina geliyor bura kadar normal
cok e topla ile yapmis oldugum Rapor sayfasina veriler gitmiyor manuel olarak yazdigim zaman veriler gozukuyor neden olabilir
yardimci olursaniz memnun olurum dosya ektedir saygilar.

Muhasebe.zip dosyasını indir - download

bukresli

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Hünkar Maydanozoğlu
Merhaba
Userfom da stok giris ve cikis a verileri girip kaydet butonuna bastigimda veriler calisma sayfasina geliyor bura kadar normal
cok e topla ile yapmis oldugum Rapor sayfasina veriler gitmiyor manuel olarak yazdigim zaman veriler gozukuyor neden olabilir ?
yardimci olursaniz memnun olurum dosya ektedir saygilar.

Muhasebe.zip dosyasını indir - download

Merhaba
Konu gunceldir rica etsem musait olan ustalarim yardimci olursa cok memnun olurum
bu arada uye oldugumdan bu yana yardimini esirgemeyen ustalarima cok tesekkur eder
Saygilarimi sunarim

Üst Alt