• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

SQL Sorgu Cari Ekstre Raporu

enverdersin

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
ENVER DERSİN
Bu kod da bazı işlemlerin tutarları sıfır geliyor. Bunun nedeni nedir?

SELECT BNC.CODE AS [Banka Kodu], BNC.SPECODE AS [BANKA ADI],
(SELECT CODE
FROM dbo.LG_420_BANKACC
WHERE (LOGICALREF = BNL.BNACCREF)) AS [Banka Hesap Kodu],
(SELECT DEFINITION_
FROM dbo.LG_420_BANKACC AS LG_420_BANKACC_1
WHERE (LOGICALREF = BNL.BNACCREF)) AS [Banka Hesap Adı], BNL.DATE_ AS Tarih, BNL.TRANNO AS [İşlem No.],
CASE WHEN BANKACC.CARDTYPE = 1 THEN '1 Ticari Hesap' WHEN BANKACC.CARDTYPE = 2 THEN '2 Kredi Hesabı' WHEN BANKACC.CARDTYPE = 3 THEN '3 Dövizli Ticari Hesap' WHEN BANKACC.CARDTYPE =
4 THEN '4 Dövizli Kredi Hesabı' ELSE '' END AS [BANKA HESAP TÜRÜ],
CASE bnl.TRCODE WHEN 1 THEN 'Banka İşlem Fişi' WHEN 2 THEN 'Banka Virman Fişi' WHEN 3 THEN 'Gelen Havale-EFT' WHEN 4 THEN 'Gönderilen EFT/Havale' WHEN 5 THEN 'Banka Açılış Fişi' WHEN 6 THEN
'Banka Kur Farkı Fişi' WHEN 16 THEN 'Banka Alınan Hizmet Faturası' WHEN 17 THEN 'Banka Verilen Hizmet Faturası' WHEN 18 THEN 'Bankadan Çek Ödemesi' WHEN 19 THEN 'Bankadan Senet Ödemesi' END AS
[İşlem Türü], BNL.LINEEXP AS [İşlem Açıklaması],
ISNULL(CLCARD.DEFINITION_,'') CARIADI,
ISNULL(CLCARD.CODE,'') CARIKOD,
ISNULL(CASE WHEN BNL.SIGN = 0 AND BNL.TRCURR = 0 THEN BNL.TRNET END, 0) - ISNULL(CASE WHEN BNL.SIGN = 1 AND
BNL.TRCURR = 0 THEN BNL.TRNET END, 0) AS [TL BAKİYE], ISNULL(CASE WHEN BNL.SIGN = 0 AND BNL.TRCURR = 1 THEN BNL.TRNET END, 0) - ISNULL(CASE WHEN BNL.SIGN = 1 AND
BNL.TRCURR = 1 THEN BNL.TRNET END, 0) AS [USD BAKİYE], ISNULL(CASE WHEN BNL.SIGN = 0 AND BNL.TRCURR = 20 THEN BNL.TRNET END, 0) - ISNULL(CASE WHEN BNL.SIGN = 1 AND
BNL.TRCURR = 20 THEN BNL.TRNET END, 0) AS [EUR BAKİYE], ISNULL(CASE WHEN BNL.SIGN = 0 AND BNL.TRCURR = 17 THEN BNL.TRNET END, 0) - ISNULL(CASE WHEN BNL.SIGN = 1 AND
BNL.TRCURR = 17 THEN BNL.TRNET END, 0) AS [GBP BAKİYE], ISNULL(CASE WHEN BNL.SIGN = 0 AND BNL.TRCURR = 11 THEN BNL.TRNET END, 0) - ISNULL(CASE WHEN BNL.SIGN = 1 AND
BNL.TRCURR = 11 THEN BNL.TRNET END, 0) AS [CHF BAKİYE], ISNULL(CASE WHEN BNL.SIGN = 0 AND BNL.TRCURR = 59 THEN BNL.TRNET END, 0) - ISNULL(CASE WHEN BNL.SIGN = 1 AND
BNL.TRCURR = 59 THEN BNL.TRNET END, 0) AS [AED BAKİYE], BNL.TRNET AS TUTAR,
CASE WHEN TRCURR = 0 THEN 'YTL' WHEN BNL.TRCURR = 1 THEN 'USD' WHEN BNL.TRCURR = 20 THEN 'EUR' WHEN BNL.TRCURR = 17 THEN 'GBP' WHEN BNL.TRCURR = 11 THEN 'CHF' WHEN BNL.TRCURR
= 59 THEN 'AED' END AS PB, CASE WHEN BNL.SIGN = 1 THEN '1 Bankadan Çıkan' ELSE '0 Bankaya Gelen' END AS DURUM, BNL.MODULENR
FROM dbo.LG_420_BNCARD AS BNC LEFT OUTER JOIN
dbo.LG_420_23_BNFLINE AS BNL ON BNC.LOGICALREF = BNL.BANKREF LEFT OUTER JOIN
dbo.LG_420_23_BNFICHE AS BNF ON BNF.LOGICALREF = BNL.SOURCEFREF LEFT OUTER JOIN
dbo.LG_420_BANKACC AS BANKACC ON BANKACC.LOGICALREF = BNL.BNACCREF LEFT OUTER JOIN
LG_420_CLCARD CLCARD ON CLCARD.LOGICALREF = BNL.CLIENTREF

WHERE (BNL.TRANSTYPE NOT IN (3, 2)) AND (BNC.ACTIVE = 0)

mehmetd

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Mehmet DÖNMEZ
Office Vers.
2021 64x tr
Merhaba arkadaşlar kod güzele benziyor ben maalesef ama maalesef ETASQL kullanıyorum.
Bu kodu nasıl düzenleme yapıp eta da kullanabilirim. yardımlarınızı için şimdiden teşekkür ederim.

Üst Alt